ﺳﻪشنبه, 29 اسد 1398

جلسه کمیته روسای ولسی جرگه تحت ریاست عبدالرووف ابراهیمی رئیس ولسی جرگه دایر گردید.

در جلسه محمد نذیر احمدزی نایب دوم، عبدالقادر ځاځی، منشی ولسی جرگه، عرفان الله عرفان نایب منشی ولسی جرگه، روسای کمیسیون های دایمی و روسای گروپ های پارلمانی ولسی جرگه حضور داشتند، پیشنهادات و نظریات شانرا در رابطه به قوانین و تعیین آجندای جلسات عمومی ولسی جرگه ارایه نمودند و در نتیجه بحث و فیصله مشترک به عمل آوردند که:

اجندا جلسه عمومی شماره (۵۰ ـ 737) دوره شانزدهم تقنینیه

جلسه عمومی شماره (۵۰ ـ 737) دوره شانزدهم تقنینیه

گزارش مکمل روز شنبه مؤرخ 25 قوس 1396

وکلای محترم، السلام علیکم و رحمة الله و برکاته، صبح شما بخیر، امید است صبح خوش آغاز کرده باشید! معذرت میخواهم کمی به تأخیر افتادیم، دلیل اش هم این بود که مهمان دار بودیم، از پاکستان سناتور صاحبان شان، وکلای شان، از جامعه مدنی، مطبوعات شان، به همین ترتیب سفرای اسبق شان و بعضی متقاعدین جنرالان شان آمده بودند، با آنها ملاقات داشتم، معذرت میخواهم صاحب.

جلسه کمیته روئسای ولسی جرگه تحت ریاست عبدالروف "ابراهیمی" رییس ولسی جرگه دایر گردید.

در جلسه محمد نذیر احمدزی نایب دوم ولسی جرگه عبدالقادر ځاځی منشی ولسی جرگه روسای کمیسون های دایمی و روسای گروپ های پارلمانی ولسی جرگه حضور داشتند.

همایون همایون نایب اول ولسی جرگه مشکلات رهبری اتحادیه ملی کارکنان را استماع نمود.

ر نشستی که به همین منظور در دفتر کار نایب اول ولسی جرگه برگزار گردید و برخی اعضای ولسی جرگه نیز حاضر بودند،معروف قادری رئیس اتحادیه ملی کارکنان گفت که در مرکز و برخی ولایات ملکیت این اداره غصب شده است.

گزارش مکمل روز دوشنبه مؤرخ ۱۳ قوس ۱۳۹۶

السلام و علیکم و رحمت الله و برکاته، امید است صحت و سلامت باشید، صبح خوش را آغاز کرده باشید! جناب منشی صاحب مهربانی.